אמריקן איירליינס מפסיקה את השימוש בקשי פלסטיק חד פעמיים

ענקית התעופה אמריקן איירליינס הודיעה כי היא מפסיקה להשתמש בקשי שתייה ובוחשי משקאות העשויים מפלסטיק בלתי מתכלה, בטיסות ובמתקני הקרקע שלה. החברה תשתמש במוצרים ידידותיים לסביבה העשויים מחומרים מתכלים. המהלך צפוי להפחית כ- 35 טון פסולת פלסטיק מדי שנה.

אמריקן איירליינס - American Airlines

זה אולי חמק מעינכם בתוך שטף האינפורמציה מסביב, אבל בעולם מתנהלת בחודשים האחרונים מלחמה לכל דבר ועניין, האויב – קשי שתייה מפלסטיק.

לאחרונה דיווחנו על הודעתה של חברת איקאה לגבי הפסקת השימוש במוצרי פלסטיק בלתי מתכלה. ככל שהזמן חולף עוד ועוד חברות וארגונים מצטרפים למהלך הזה עם הודעות דומות.

חברת התעופה הגדולה בעולם אמריקן איירליינס הודיעה השבוע כי תפסיק לעשות שימוש בקשי פלסטיק ובוחשי משקאות העשויים מפלסטיק. בכוונת אמריקן לעבור למוצרים העשויים מחומרים מתכלים.

החברה הודיעה כי השינוי יחל כבר בחודש זה. בכל אולמות הנוסעים של אמריקן איירליינס יוגשו המשקאות עם קשים מתכלים, ובוחשי משקאות מעץ במבוק ידידותיים לסביבה. בכוונת החברה לעבור לשימוש בבוחשי עץ גם בצי מטוסיה, עד נובמבר 2018.

ההערכה היא כי המהלך שמבצעת אמריקן איירליינס יעלים כ 35 טון של פסולת פלסטיק מדי שנה.

קשי הפלסטיק זוכים לתשומת לב מיוחדת במסגרת המאמץ לצמצום פסולת הפלסטיק בעולם, מכיוון שהם בדרך כלל אינם ממוחזרים, והם מסיימים את דרכם כפסולת המצטברת באזורי הטמנת אשפה ובאוקיינוסים.

כפי שדווחנו חברות רבות מצטרפות אל המאמץ למען הסביבה מתוך הבנה כי מדובר בנושא שהציבור מייחס לו חשיבות רבה. בתוך אלה גם רשת סטארבקס האמריקאית אשר הודיעה כי בכוונתה להפסיק את השימוש בכלי פלסטיק ופוליסטירן (קלקר) עד שנת 2020.

צילום:: airlines470 Flickr cc

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם סיפור, צילום או סרטון מעניינים שתרצו שיתפרסמו?
שתפו אותנו במייל
sviva101@gmail.com

קבלו עדכונים מאתר סביבה ישירות למייל שלכם!

אין עדיין תגובות. התגובה הראשונה יכולה להיות שלך!

יש לך מה להוסיף?

כתובת המייל שלך לא תפורסם


*